Знайомтеся, учасник ГС «РБТ» Володимир Левкович

2017-03-29 17:00:00

Секретаріат Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» відкриває нову рубрику, в якій розповідатиме про членів об’єднання підприємців.

Знайомтеся - Левкович Володимир Юрійович, керуючий партнер юридичної фірми «Ярлан», співвласник будівельної компанії «Тернопіль Мостобуд», член ради Комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України.

Володимир Юрійович родом із Тернополя, закінчив місцеву школу №3. Здобув юридичну освіту у Львівському національному університеті ім. І. Франка та фінансову освіту у Київському університеті економіки та права «КРОК».

Працював юрисконсультом, очолював юридичні служби в кількох будівельних компаніях. Оскільки його батько є співвласником компанії «Тернопіль Мостобуд», то Володимир Левкович долучався до правових аспектів роботи цього підприємства.

Проте пан Левкович визнає, що це не його особисте досягнення, а надбання батька. Тому в 2010 р. він прийняв рішення про створення юридичної фірми.

Початковою спеціалізацією новоствореного підприємства «Ярлан» був здебільшого юридичний супровід будівельних компаній та публічних закупівель у галузі будівництва (в тому числі закупівлі, що проводили за рахунок кредитних коштів, наданих міжнародними фінансовими організаціями) проте згодом поле діяльності розширили. Ось уже п’ятий рік «Ярлан» працює не лише в сегменті публічних закупівель за державні кошти та кошти Європейського і Міжнародного банків реконструкції та розвитку, а й у сегменті юридичних практик, актуальних для кожного, хто веде господарську діяльність (договірне, корпоративне, податкове, земельне, трудове право, а також право інтелектуальної власності). Партнери фірми також ведуть адвокатську практику.

До Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» Володимир Левкович долучився, тому що вбачає майбутнє держави за об’єднаннями громадян. Окрім того, було потрібне сильне плече однодумців у відстоюванні прав підприємств Тернопілля.

-          Ідеологічно я підтримую проекти громадської активності, спрямовані на захист прав громадян, тому що вважаю, що це один із тих інструментів, яким можна досягнути росту загального рівня життя, - пояснює Влодимир Левкович. - Якщо говорити про європейські цінності, то це і є здатність громадян об’єднуватися в спільноти і відстоювати ті права, які їм гарантовані законом, та здатність брати на себе відповідальність за те, що відбувається в їхній країні.

Ключовим рішенням про вступ у «Раду бізнесу Тернопілля» стала необхідність об'єднати зусилля, спрямовані на протидію незаконним діям посадових осіб державних органів.

-          Інколи недостатньо лише працювати в правовому полі, оскільки посадовці державних органів часто порушують вимоги закону. Коли кожен підприємець сам по собі – це не працює проти чиновників, проти посад. А ось об’єднання – це вже голос кількох людей, тож на нього зважають. «РБТ» об'єднало людей, які мали схожі проблеми, досвід боротьби з порушеннями з боку чиновників, з фальсифікаціями та недопрацюванням посадовців. І що найважливіше - мали спільну ідею зробити все можливе для сталого розвитку рідного міста, краю.

Спільними зусиллями робиться багато корисного для покращення бізнес-клімату, вже реалізували кілька проектів. І це лише початок.

Довідка:

Дата народження: 15 листопада 1982 р.

Сімейний стан: одружений.

Освіта: вища юридична, вища фінансова

Свого часу Володимир Левкович займався історичним фехтуванням і реконструкцією. Любить активний відпочинок: подорожі у гори, на море, лижі, вело-подорожі, сплави. Проте зараз, зізнається, на такі хобі бракує часу.

© Рада Бізнесу Тернопілля | Розробка: МЕЛВІС