Зустріч із нардепом щодо податку на виведений капітал

2018-06-14 00:00:00

13 червня відбулася зустріч підприємців «Ради бізнесу Тернопілля» Ярослава Колодія та Віталія Сороколіта із депутатом Верховної Ради Романом Заставним та учасником ініціативи Бізнес за майбутнє Едуардом Курганським.

Присутні обговорили законопроект про податок на виведений капітал (#ПнВК) замість податку на прибуток. Законопроект готовий до внесення у парламент. Тому саме депутати ВР зараз хочуть взяти на себе відповідальність за його подальшу долю.

Роман Заставний заявив про свою особисту підтримку введення податку на виведений капітал, і про підтримку законопроекту колегами Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики. Нардеп висловив готовність сприяти реєстрації та розгляду законопроекту на поточній сесії Верховної Ради.

- Перспектива впровадження податку на виведений капітал полягає у тому, що доки підприємець не розподіляє прибуток (не виводить гроші з бізнесу), ці кошти не будутьо обкладатися податком. Це суттєво спрощує процедуру нарахування податку та зменшує корупційні ризики, - пояснюють підприємці. - А ще це стимулює власника до розширення бізнесу, а отже - забезпечує економічне зростання країни.

Підприємці Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» підтримують проект Закону Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал.

Нагадаємо, ще у 2016 році ідея впровадження податку на виведений капітал була підтримана Національною радою реформ. У 2017 році Парламент зобов’язав Кабінет Міністрів ще до 1 червня 2018 року внести цей законопроект. Президент особисто виступив на його підтримку та обіцяв замість КабМіну внести законопроект на голосування.

© Рада Бізнесу Тернопілля | Розробка: МЕЛВІС