IGov по-тернопільськи. Звіт команди за рік роботи

2018-01-16 19:16:35

Громадська спілка "Рада бізнесу Тернопілля" підтримує тернопільську команду порталу державних послуг IGov. Наприкінці 2017-го року, наші "айговці" розповіли, чим займалися протягом року. На жаль, запустити портал у м.Тернополі, і далі не вдається, проте робота над цим триває.

"Цей рік був непростим для нас, ми по максимуму намагалися доопрацювати і запустити усі послуги, які ще були не запущені у минулому році та працювали над якістю їхнього опрацювання. Сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо потішити всіх чудовими новинами щодо функціонування нашого порталу в майбутньому. Хочеться коротко підсумувати діяльність нашого порталу по Тернопільській області у 2017 році:

1. Не без зусиль нам вдалося запустити послуги, які надаються місцевими органами влади та залучити до роботи міста в Тернопільській області, на жаль, ми так і не можемо похвалитися роботою порталу у м.Тернополі, проте, ми працюємо над цим.

2. Нам вдалося запустити послуги органу соціального захисту населення, на даний момент у декількох районах Тернопільської області.

3. Ми досягли рівномірного запуску та доступності усіх послуг по всіх районах області.

4. Запущено усі послуги по всіх районах Державної виконавчої служби у Тернопільській області.

5. Усі реєстраційні послуги ФОП та юр.осіб доступні по всій території Тернопільської області, залучені майже усі підрозділи області.

6. У зв'язку зі збільшенням апаратури у підрозділах ДМС ми збільшуємо кількість підрозділів для запису громадянами в електронну чергу та інтегрувалися до всеукраїнської черги ДМС.

7. Запущено електронну чергу для отримання медичних довідок від психіатра на водіння та зброю.


 

Цього року ми стали ще більш впертими та наполегливими у своїй роботі, адже ми розуміємо, заради чого ми працюємо, ми дуже вдячні громадянами які залишають нам позитивні відгуки на порталі та окремим підрозділам державних органів а особливо Тернопільська обласна державна адміністрація за плідну співпрацю.


 

Хочемо подякувати Рада бізнесу Тернопілля за їхню спонсорську допомогу та активну громадську позицію.

А також дякуємо усім волонтерам за їхню діяльність!!!"

© Рада Бізнесу Тернопілля | Розробка: МЕЛВІС