Говоримо з ОБСЄ про проблеми підприємців

2018-06-05 21:00:00

5 червня в офісі ГС «Рада бізнесу Тернопілля» пройшла зустріч із представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Делегацію міжнародної організації цікавили напрямки діяльності нашої спілки, проблеми місцевих підприємців, наша думка про стан громадського середовища в місті, політичну та економічну ситуацію, перспективи змін в Україні та в нашому середовищі зокрема.

Презентацію ГС «РБТ» та проблематику місцевого бізнесу провів голова Ярослав Колодій.

Частину проблем озвучив і Віталій Сороколіт, який після 10 років відстоювання своєї невинуватості у суді, був оправданий Верховним Судом. З приходом у судову систему молодих суддей Віталій Іванович вбачає позитивні зміни та збільшення віри населення у справедливе правосуддя. Проте, зауважує, що через бездіяльність місцевої прокуратури та правоохоронних органів зокрема, проблем у тернополян ще чимало.

Монітори СММ ОБСЄ мали можливість задати уточнюючі питання бізнесменам та пояснили, що до їхніх повноважень не входить робити висновки, або проводити будь-які розслідування. Вони спостерігають за Закарпатською, Тернопільською та Івано-Франківською областями, займаються інформуванням про конфліктні ситуації та сприянням налагодженню контакту між сторонами протистояння. Проте розповіли, що опишуть у своєму звіті озвучені представниками ГС «РБТ» проблеми.

© Рада Бізнесу Тернопілля | Розробка: МЕЛВІС